Torrent sťahuj

Torrent - download klientov

Existuje veľké množstvo voľne dostupných programov schopných sťahovať dáta cez torrenty. Tu Vám dávam na výber z niekoľko nejpoužívanejších.

Stiahnutie programu

torrent sťahujuTorrent
Nejpoužívanejším torrent download klientom. Je veľmi obľúbený vďaka jeho jednoduchosti, spoľahlivosti a tiež veľkosti - chabých 600KB. Je dostupný v českej lokalizácii a má výborný český web včetne fóra - keby ste mali akýkoľvek problém. Pre začiatočníkov je to jasná voľba!

web: utorrent.cz [cz]
stiahnuť [cz]torrent sťahujAzureus
Ďalší veľmi populárny klient, napísaný v Jave. Má obrovské možnosti nastavenia a rozšírenia a pritom nemá nijak složité ovládanie. Tento program je open-source, teda má otevrený zdrojový kód. Je tak tiež v českej lokalizáci.

web: azureus.sourceforge.net [eng]
stiahnuť [cz]
torrent sťahujBitComet
Hojne používaný klient. Na niekterých trackeroch je zakázaný kvôli nešetrnému zachádzaniu s nimi. Je tak tiež v českej lokalizácii

web: bitcomet.com [eng]
stiahnuť [cz]
Hľadate poker online poker, je dôležité si správne vybrať poskytovateľa pokru zistíte práve tu a dôkladne si prejdite pravidlá.
Online tipovanie jednoducho a rýchlo porovnajte si stávkové kancelárie vysoký bonus až 200€.

Nastavenie Torrent

Pokiaľ nenastane nejaká komplikácia, väčšinou ako nastavenie stačí rýchlosť vašeho uploadu (rychlosť vašeho internetového připojenia vo smeru od vás). Pokiaľ ho nezniete, ľahko ho zistíte na speedtest.cz (nezabudnite zatrhnúť "testovať upload").

black man

...ďalej